Firma NT JOP specjalizuje się w doposażeniu i adaptacji pojazdów samochodowych w pełnej gamie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu poprzez współprace i prace dla firm zajmujących się sprzedażą samochodów użytkowych oraz z producentami zabudów problematykę dostosowywania pojazdów do potrzeb nabywcy znamy od przysłowiowej podszewki. Zdajemy sobie sprawę, że oprócz cech użytkowych i praktycznych każdy pojazd powinien być estetyczny czyli krótko mówiąc ładny. Dlatego trzon naszego towaru handlowego stanowi doskonałe połączenie praktyczności z tym co ładne: Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wiedzy przy konfigurowaniu swojego pojazdu użytkowego.  Wierzymy, ze jako zespół wyspecjalizowanych ekspertów zadowolimy w pełni Państwa oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z nami codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00, soboty: na życzenie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

zdjęcie
telefon kontaktowy
+48 510 200 205 lub +48 510 200 017
zdjęcie
skontaktuj się z nami
biuro@nt-jop.pl lub nt-jop@nt-jop.pl
zdjęcie
zapytanie on-line
skorzystaj z formularza
Pojazdy od ręki

dział ten obejmuje pojazdy: nowe już skompletowane, używane oraz te które mamy w stałej sprzedaży lecz ich kompletacja wymaga czasu np.: na montaż

Zabudowa Samochodów
Wiele gotowych aut do wyboru więcej zobacz więcej